Hof van Salland
Hof van Salland

Wellness Lodge XL 4 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Overijssel, Hellendoorn
 

Voorzieningen

Algemeen

  1. Gratis WiFi
  2. Horren
  3. Rookvrij
  4. Vloerverwarming

Wellness

  1. Sunshower: 1
  2. Traditionele opgietsauna

Slaapkamer

  1. 2 Persoons bed (180x210): 2
  2. 2 slaapkamers
  3. TV op de slaapkamers boven

Keuken

  1. Combi-oven
  2. Gaskookplaat (5-pits)
  3. Illy espresso apparaat (hiervoor gebruikt u speciale Illy-cups, deze zijn uitsluitend verkrijgbaar bij onze receptie)
  4. Koelkast
  5. Vaatwasser
  6. Vriezer

Woonruimte

  1. Gasgestookte openhaard
  2. Trapkast
  3. Flatscreen TV

Badkamer

  1. Badkamer op de begane grond
  2. Dubbele wastafel
  3. Regendouche
  4. Whirlpool

Sanitair

  1. Toilet

Wassen en drogen

  1. Wasmachine

Buiten

  1. 1 Parkeerplaats (gratis)
  2. Schuur
  3. Openslaande deuren naar het terras

Terras

  1. Luxe tuinset
  2. Parasol
  3. Tuinkussens

Kindvriendelijk

  1. Traphekje
 

Omschrijving

In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.

De Wellness Lodge XL, geschikt voor maximaal 4 personen, combineert ruimte en compactheid. Op de begane grond vindt u een entree met apart toilet, een ruime woonkamer en een luxe badkamer met wellness faciliteiten. Deze badkamer biedt u een regendouche met Sunshower, een whirlpool en een traditionele opgietsauna. In de ruime living met gasgestookte open haard en vloerverwarming is het heerlijk verblijven. TV kijken doet u op de flatscreen televisie. 

Via de openslaande deuren komt u op het terras met luxe tuinset en parasol. De luxe open keuken heeft een gaskookplaat, vaatwasser, combimagnetron, Illy espresso apparaat en een koelkast met vriesvak. De eerste verdieping bestaat uit een overloop en twee slaapkamers, beide voorzien van luxe boxspringbedden. In de Wellness Lodge XL heeft u de beschikking over gratis WiFi.
In een aantal woningen is een hond toegestaan, hiervoor worden extra kosten in rekening gebracht. Overige huisdieren zijn niet toegestaan. De Wellness Lodge XL is bovendien strikt rookvrij. Het is mogelijk 1 auto bij de woning te parkeren.


Bruto vloeroppervlakte ca. 100 m2
Deze villa wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren.

Met voorkeur te boeken
Bij het boeken van uw Wellness Lodge kunt u uw voorkeuren aangeven (zie hiervoor ook de voorkeurskosten), bijvoorbeeld voor een specifiek accommodatienummer of voor een villa met een tweede toilet op de eerste verdieping. Sommige villa's zijn volledig voorzien van airco, tegen betaling te boeken via de receptie. 

Energielabel: A

162 recensies


  1. 9,3

    prachtige omgeving en fijn met een baby dat je eten bij het restaurant kon afhalen. Verder zeer vriendelijk personeel.

    Oktober 2024 - L B.

  2. 9,4

    Geen recensie achtergelaten

    September 2024 - Simon W.

  3. 10

    Geen recensie achtergelaten

    September 2024 - Sylvana V.

  4. 10

    - keurige en aantrekkelijke omgeving met veel groen en voldoende afstand tussen huisjes - een fietsvriendelijke omgeving -parkeerplaats bij het huisje

    September 2024 - Rinus v.

  5. 9,2

    Voor het eerst deze omgeving bezocht.

    September 2024 - Bea D.

  6. 9,8

    Geen recensie achtergelaten

    September 2024 - Julia B.

  7. 9

    De wellness in het huisje was heerlijk. Daar hebben we optimaal van genoten. Park was prachtig onderhouden. Het restaurant was ook prima. Nog mijn dank aan de kok. Die een geheel gluten en lactosevrij gerecht voor mij heeft gemaakt. Personeel op het hele park erg vriendelijk. Voor herhaling vatbaar

    September 2024 - Gerrit B.

  8. 9

    Huisje, parkligging, omgeving

    September 2024 - Peter v.

  9. 9

    Prima huisje. Heel fijn zwembad Prima onderhouden park

    September 2024 - Pieter d.

  10. 9,1

    Lekker rustig park en mooie huisjes wij zijn ervan verschillende keren geweest

    September 2024 - Huub R.

  11. 9

    Heerlijk rustig, goed verzorgd. Alles was schoon en netjes bij aankomst en een klein technisch probleempje werd razendsnel opgelost

    September 2024 - Leon R.

  12. 8,7

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2024 - willem S.

  13. 9,4

    Schitterend huisje mooie omgeving. We komen terug!!!

    Augustus 2024 - Titia P.

  14. 10

    Alles war einfach super. Alles war sauber. Es war ein rundum gelunger Urlaub. Wir kommen aufjedenfall wieder.

    Augustus 2024 - Lisa R.

  15. 9,9

    De mooie bungalows maken het een fijn basis voor mooie fietstochten im de omgeving

    Augustus 2024 - Ellen K.